مقالات

عکاسی در شرایط نامساعد
1399/2/16

عکاسی در شرایط جوی مساعد نیاز به اقدامات چندان پیچیده ای نسبت به عکاسی در آب و هوای نامساعد ندارد. ولیکن در تصویر نهایی تان هم چیز متفاوتی مشاهده نخواهد شد.

فتوشاپ چیست ؟
1399/2/14

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساختن عکس ها بکار می رود .

انواع دوربین های عکاسی
1399/2/11

چنانچه آشنایی لازم در حوزه عکاسی را ندارید جهت انتخاب و خرید دوربین راه سختی پیش رو دارید بالأخص اگر کارتان نیز در حوزه خاصی از عکاسی باشد .

عمق میدان چیست
1399/2/10

عمق میدان در عکاسی چیست؟ چگونه دیافراگم، فاصله کانونی و فوکوس، وضوح عکس را کنترل می کنند .

عکاسی پرتره
1399/2/9

عکاسی پرتره، شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از چهره انسان عکسبرداری می‌شود.

آشنایی با تصویربرداری
1399/2/8

تصویربرداری یکی از شغل هایی است که بسیار پیچیده، فنی و همراه با هنر است.

تاریخ عکاسی ایران
1399/1/31

پيدايش عکاسی در ايران در دسامبر ۱۸۴۲ يعنی سه سال پس از اعلام موجوديت آن در فرانسه روی داده است .

شغل عکاسی
1399/1/26

اگه به عکاسی به عنوان یک شغل نگاه می‌کنید ، در مورد عکاسی صنعتی یا همون عکاسی تبلیغاتی باید بیشتر فکر کنید . چون به نظر من این شاخه از عکاسی یکی از پولساز ترین ها محسوب میشه و اگه به پول درآوردن درست و حسابی از عکاسی فکر می‌کنید عکاسی صنعتی/تجاری/تبلیغاتی می‌تونه یک گزینه‌ی خیلی عالی برای شما باشه.

بهترین تنظیمات دوربین جهت فریز یا ثابت کردن حرکت
1398/7/19

ثبت کردن اوج حرکات، هنگامی که از یک سوژه متحرک با سرعت زیاد عکاسی می کنید، نیازمند مهارت، زمان بندی و تمرکز است، بنابراین نیاز است تا از درستی تنظیمات دوربینتان قبل از عکاسی اطمینان حاصل کنید.با این مقاله آموزشی آموزشگاه عکاسی رایانه کلیک همراه ما باشید.

تکنیک اصولی برای ثبت تصاویر تبلیغاتی منحصربفرد
1398/7/19

تا به حال به این فکر کرده اید که کدام مزیت، عکاسی تبلیغاتی را به یک شاخه عکاسی پر اهمیت و پرطرفدار تبدیل کرده است؟ یا اگر شما هم یک عکاس تبلیغاتی هستید، چه چیزی شما را دلباخته این شاخه هنری کرده است؟ با توجه به اهمیت عکاسی تبلیغاتی در دنیای امروز، خیلی از دوست داران عکاسی به یاد گیری این شاخه از عکاسی و قدم گذاشتن در مسیر آن تمایل دارند. حالا وقتش رسیده که به یک سوال کلیدی جواب دهیم