+
خیر ، آموزشگاه رایانه کلیک در هیچ کجا هیچ شعبه دیگری ندارد .
+
استان البرز، شهر کرج، سه راه گوهردشت، جنب پل، به سمت میدان امام خمینی ، نرسیده به کوچه جوادی ، ساختمان علی، طبقه سوم، واحد9. آموزشگاه فنی و حرفه ای رایانه کلیک
+
آموزشگاه هر هفته دوره های آموزشی جدید برگزار میکند .
+
خیر ، آموزشگاه تا پایان دوره دوربین در اختیار شما قرار میدهد اما اگر قصد خرید دوربین را داشتید، میتوانید به صورت رایگان از استاد مربوطه در رابطه با خرید دوربین مشاوره دریافت کنید .
+
خیر، ولی آموزشگاه امکان ارائه مشاوره را فراهم کرده و پیشنهاد میکنیم که حتما قبل از خرید دوربین یا تجهیزات با مشاوران آموزشگاه ما مشورت کنید .
+
بله ،هم به صورت خصوصی و هم به صورت گروهی برگزار میشود .
+
با مدرک سازمان فنی و حرفه ای بین المللی که هم میتوانید با آن وام بگیرید و هم برای شروع کار اقدام کنید. قابل ذکر است که برای گرفتن مجوز از اتحادیه عکاسان تنها مدرک قابل قبول مدرک فنی و حرفه ای هستش.آموزشگاه ما اولین و تنها آموزشگاه در کرج است که مدرک فنی و حرفه ای به شما ارائه میدهد .
+
بله ، آموزشگاه از ساعت 9 صبح تا 8 شب به صورت یکسره هر روز ، به جز پنجشنبه ها که ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر هستش،فعال است. شما میتوانید به صورت حضوری تشریف بیارید و فرم ثبت نام رو پر کنید.
+
بله،شما میتوانید با آموزشگاه تماس بگیرید ،ما فرم ثبت نام رو برای شما پر میکنیم و مبلغ پیش ثبت نام رو به صورت واریزی و کارت به کارت انجام میدین .
+
حداکثر 8 نفر در هر کلاس عمومی است و کلاس های خصوصی هم یا تک نفره ویا 2 نفره هستش .
+
تلفیقی از کلاس های تئوری و عملی هستش و از اونجایی که ما کلاس های کارگاهی برای شما برگزار میکنیم،بیشتر کلاس ها عملی هستش.
+
اساتید ما کار رو کاملا به صورت حرفه ای و بازار کاری بهتون آموزش میدن و شما میتونید بلافاصله پس از پایان آموزش وارد بازار کار بشید .
+
1) برای کسانی که فقط صرفا به خاطر علاقه شخصی خودشون این دوره رو آموزش میبینن . 2) برای کسانی که میخوان از اتحادیه مجوز آتلیه دریافت کنند. 3) برای کسانی که مدرک بین المللی و قابل ترجمه میخواهند .4) برای کسانی که میخوان وام خوداشتغال زایی روی مدرکشون دریافت کنند .
+
خیر، آموزش هایی که به شما داده میشود شامل تمام این تخصص ها میباشد و در پایان دوره شما توانایی عکاسی کودک ، صنعتی، بارداری و ... را دارید .
+
از 9 سال به بالا هستش .
+
بله ، هر 2 ماه یکبار در فضای باز ورکشاپ برگزار میشود .
+
بله . این پیج تلگرام آموزشگاه هستش https://t.me/Rayanehclick و پیج اینستاگرام آموزشگاه هم rayanehclick.karaj هستش .
+
بله . پیج های اینستاگرام اساتید رو میتونید مشاهده کنید . sina_ghaemizadeh . navid_norouzi261 .