سوالات متداول

ما در اسرع وقت پاسخگو سوالات شماعزیزان خواهیم بود.

آیا آموزشگاه رایانه کلیک در تهران هم شعبه دارد؟

خیر ، آموزشگاه رایانه کلیک در هیچ کجا هیچ شعبه دیگری ندارد 

برگزاری دوره‌های آموشی آموزشگاه به چه صورت هست؟

آموزشگاه هر هفته دوره های آموزشی جدید برگزار میکند.

آیا برای حضور اولیه در کلاس‌ها باید دوربین تهیه کنیم؟
خیر ، آموزشگاه تا پایان دوره دوربین در اختیار شما قرار میدهد اما اگر قصد خرید دوربین را داشتید، میتوانید به صورت رایگان از استاد مربوطه در رابطه با خرید دوربین مشاوره دریافت کنید .
+
شما در آموزشگاه خود دوربین هم میفروشید؟
خیر، ولی آموزشگاه امکان ارائه مشاوره را فراهم کرده و پیشنهاد میکنیم که حتما قبل از خرید دوربین یا تجهیزات با مشاوران آموزشگاه ما مشورت کنید .
+
هنرجویان شما با چه مدرکی فارغ التحصیل می‌شوند؟

با مدرک سازمان فنی و حرفه ای بین المللی که هم میتوانید با آن وام بگیرید و هم برای شروع کار اقدام کنید. قابل ذکر است که برای گرفتن مجوز از اتحادیه عکاسان تنها مدرک قابل قبول مدرک فنی و حرفه ای هستش.آموزشگاه ما اولین و تنها آموزشگاه در کرج است که مدرک فنی و حرفه ای به شما ارائه میدهد با مدرک سازمان فنی و حرفه ای بین المللی که هم میتوانید با آن وام بگیرید و هم برای شروع کار اقدام کنید. قابل ذکر است که برای گرفتن مجوز از اتحادیه عکاسان تنها مدرک قابل قبول مدرک فنی و حرفه ای هستش.آموزشگاه ما اولین و تنها آموزشگاه در کرج است که مدرک فنی و حرفه ای به شما ارائه میدهد تنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سایر سوالات

میتونیم بصورت غیر حضوری در کلاس‌ها شرکت کنیم؟
بله،شما میتوانید با آموزشگاه تماس بگیرید ،ما فرم ثبت نام رو برای شما پر میکنیم و مبلغ پیش ثبت نام رو به صورت واریزی و کارت به کارت انجام میدین .
+
ظرفیت کلاس‌ها حداکثر چند نفر است؟
حداکثر 8 نفر در هر کلاس عمومی است و کلاس های خصوصی هم یا تک نفره ویا 2 نفره هستش .
+
کلاس ها به صورت تئوری هستش یا عملی ؟
تلفیقی از کلاس های تئوری و عملی هستش و از اونجایی که ما کلاس های کارگاهی برای شما برگزار میکنیم،بیشتر کلاس ها عملی هستش.
 
آموزش شما برای چه کسانی مفید است ؟
1) برای کسانی که فقط صرفا به خاطر علاقه شخصی خودشون این دوره رو آموزش میبینن . 2) برای کسانی که میخوان از اتحادیه مجوز آتلیه دریافت کنند. 3) برای کسانی که مدرک بین المللی و قابل ترجمه میخواهند .4) برای کسانی که میخوان وام خوداشتغال زایی روی مدرکشون دریافت کنند.
 
شما عکاسی کودک یا طبیعت یا عکاسی صنعتی رو به صورت جداگانه آموزش میدهید ؟

خیر، آموزش هایی که به شما داده میشود شامل تمام این تخصص ها میباشد و در پایان دوره شما توانایی عکاسی کودک ، صنعتی، بارداری و ... را دارید. 

رده سنی آموزش عکاسی شما از چه سنی است ؟

از 9 سال به بالا هستند.

سوالات خودتون را اینجا از ما بپرسید!